SSS

sss

     SIK SORULAN SORULAR ;

*SÖZLEŞME ESNASINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

Geçerli kimlik ve sürücü belgesi dışında ayrıca, TC Kimlik Numaranız, adres, telefon bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz gerekmektedir. Yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımızdan ise pasaport, sürücü belgesi, gerekli görülürse depozito talep edilmektedir.

* YURTDIŞINDAN NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM ?

Kişisel bilgilerinizi ( isim , telefon ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz. Bir personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır.

* ARAÇLARIN BAKIMLARI YAPILIYOR MU ?

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca araçlarımızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

*FİRMA OLARAK ARAÇ KİRALAMA ?

Şirketler için kiralamalarda bir sefere mahsus olmak üzere; vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, şirket mektubu (kullanacak kişinin şirket adına araç kiralamaya ve kullanmaya yetkili olduğunu kira ve kasko dışı hasarlarda ödemenin şirketiniz tarafından nakit olarak yapılacağını belirten antetli kağıda imza yetkilisi tarafından imzalanmış), kullanıcı kişilerin ehliyet fotokopileri gerekmektedir.

*ARACI SÖZLEŞME DIŞINDA BİRİSİ KULLANABİLİR Mİ ?

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi;  ek sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse araç kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

*SOSYAL MEDYADAN SİZİ TAKİP EDEBİLİR MİYİZ ?

 Evet sosyal medya platformlarından bizleri takip edebilirsiniz.

Instagram  

F ACEBOOK 

HAKKIMIZDA