mini cooper

MİNİ COOPER

MİNİ COOPER

Modern yaşam için yeniden tasarlanan MINI 5 Kapı, öncü MINI performans özelliklerini, klasik konfor odaklı tasarım ve cömert işlevsellikle bir araya getirir.

Bu otomobil, heyecan verici bir sürüş deneyimi sunmak ve bulunduğunuz her yerde kendinizi olağanüstü hissetmenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

AYARLANABİLİR SÜRÜŞ MODLARI.

Çevre dostu, duyarlı sürücüler için bu mod vazgeçilmezdir. Rahat bir sürüş deneyimlemek isterseniz, yakıt dostu GREEN modunu seçebilirsiniz. Bu mod, yakıt tüketimini optimize eder ve ayağınızı gaz pedalından çektiğinizde vitesi boşa alır.

Daha hızlı direksiyon tepkisi ve hızlanma için ise SPORT Moduna geçebilirsiniz. Bu modda, egzoz sesi de biraz daha artar. Her iki modun en iyi özellikleri ve memnun kalacağınız bir sürüş için MID modunu tercih edebilirsiniz.

MINI TWİNPOWER TURBO MOTOR.

MİNİ COOPER

MINI’nin Twinpower Turbo motorları, birinci sınıf mühendislik ve premium hafif malzemelerin bir bileşimidir. 1,2 veya 1,5 litre 3 silindirli motor ya da 2,0 litre 4 silindirli motordan birini seçebilirsiniz.

Doğrudan yakıt püskürtme üniteleri, önemli oranda tork sunar, hızlanma süresini azaltır ve yakıt verimliliğini artırır.

Bu motorlar, tepki, performans kontrolü, hız ve güvenilirlik açısından yeni standartları belirler. Ayrıca, hızlandığınızda kulağınıza gelen derin yankı yapan bariton ses de hoşunuza gidecektir.

SİZE DESTEK OLUYORUZ.

MINI, sizi her zaman destekleyebilmek için bir dizi profesyonel destek, güvenlik ve kontrol imkanları sunar.

Uzman yardımımız, maksimum düzeyde güvenli ve rahat yolculuk etmenizi, böylece yola konsantre olmanızı ve tasasız sürüş keyfinin tadını çıkarabilmenizi sağlar.

15 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren lüks araç kiralama konusunda sürekli yenilenen şirketimiz;

MİNİ COOPER

Ferrari,Porsche,Lamborginhi,Bentley,Mercedes,Bmw,Audi vb. Marka araçlar ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede araç kiralama sektöründe en üst seviyelere gelmiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite,sorunsuz araçlar ve uygun fiyatlar olmuştur.

Siz bireyselliğinizin keyfini çıkarıp ilham perinizi takip ederken MINI de stilinizi otomobilinize yansıtsın. MINI Yours programı, yüksek kaliteli malzemeler, stil sahibi tasarımlar ve hassas işçilik sunar.

MİNİ COOPER,İSTANBUL LÜKS ARAÇ KİRALAMA,BEYLİKDÜZÜ ARAÇ KİRALAMA , BAHÇEŞEHİR LÜKS ARAÇ KİRALAMA , LÜKS RENT A CAR

YORUMLAR