İSTANBUL RENT A CAR

4×4 KİRALAMA

4×4 Kiralama,İstanbul Beylikdüzü Merkezli LUX RENT A CAR firmamızdan sağlanmaktadır.Bulunduğunuz konuma araç teslimatı yapılır.

Bireylere ve Şirketlere Özel Araç Kiralama Avantajları! Özel Teklif Alın.

Araç kiralama şirketi mi arıyorsunuz? Hemen rent a car ofislerimize gelin, son model araçlarımız ile keyifli bir yolculuğa çıkın.

4×4 araç kiralamak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken tek şey aracınızı ve kiralamak istediğiniz tarihi belirlemek. Biz aracınızı adresinize kadar getirelim.

4×4 Araç Kiralama Hizmeti ve Araç Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.

4×4 Araçlarımızdan bazıları ; RANGE ROVER VOGUE,RANGE ROVER SPORT,PORSCHE CAYENNE,AUDİ Q7,BMWX5,FORD RANGER vs.

Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlarımız isteğiniz doğrultusunda adresinize kadar getirilmektedir. Ek olarak Havalaanı transfer hizmetide sunan firmamız sizlere araç kiralama sektöründe kaliteli hizmet vermektedir.

*Sözleşme oluşturulurken ne tür evraklar istiyorsunuz?

Geçerli kimlik ve sürücü belgesi dışında ayrıca, TC Kimlik Numaranız, adres, telefon bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz gerekmektedir.

Yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımızdan ise pasaport, sürücü belgesi, gerekli görülürse depozito talep edilmektedir.

*Yurt dışından nasıl rezervasyon yapabilirim?

Kişisel bilgilerinizi ( isim , telefon ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz. Bir personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır.

4×4 Kiralama

*Araçların bakımlı olduğuna güvenebilir miyim?

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.

Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca araçlarımızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

* Aracı nasıl teslim alırım?

Aracı ister ofisimizden, isterseniz bildireceğiniz adresten teslim alabilirsiniz

*Aracı nasıl iade edebilirim?

Aracı, yine ister ofisimize, isterseniz belirteceğiniz adreslerden veya havalimanından teslim alabilirizYORUMLAR